Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami más folyik belőlem,...

Valami más folyik belőlem, mint eddig, ez normális?

Figyelt kérdés

Nem zöld és nem szürke, hanem sárga, néha barna (nem kell félre érteni!) Egy kicsit viszket, de nem észveszejtően. Ha maszturbálok, sárga gumó jön ki belőlem, és kétszer annyi normális (-nak tűnő) váladék. Nap közben pedig folyamatosan folyik ki ugyanez a (normálisnak tűnő) fehér váladék, emiatt nedvesség érzetem van, ami eléggé zavaró. Ha lejjebb hajolok, akkor még érzem is a szagát. Utána néztem, és nem találtam rendes választ a kérdésemre, ezért fordultam utolsóképpen ide. Érdemes elmenni vele nőgyógyászhoz, vagy napokon belül elmúlik, vagyis csak vaklárma volt?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. szept. 15. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
elkaptál valami fertőzést.. célszerű elmenni mert magától nem fog elmúlni.. kapsz majd egy doboz hüvelykúpot.. ami majd rendbe hoz.. :) Szóval irány a nőgyógyász.. :))
2012. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
ezt nevezik hüvely gombának! Gyógyszertár->Canesten kúp! :)
2012. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani!
2012. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom de felizgultam sárga gumó
2012. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindenek van előnye legalább jó nedves vagy:)(
2012. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?szerintem 30 fölött vagy már
2012. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kevesebb:D, ezért kérdeztem ezt meg itt;D.
2012. szept. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!