Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszedtem az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszedtem az első levél fogamzásgátlót, és most tartom a szünetet. Igaz megjött a menzeszem, de alig folyik valami, és ráadásul a hasam is fáj, ami idáig nem szokott. Normális ez? Vagy inkább váltsak gyógyszert?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felborult a hormonháztartásod, ne ijedj meg ez majdnem mindenkivel előfordul mondjuk te abból jártál jobban hogy nem 1 hónapig volt mensesed :S Én mikor elkezdtem szedni a Yadine-t akkor a mensi elős napján kellett az elsőt bevenni és atólfogva egy hónapig megvolt, de a nőgyógyász szerint 3 hónap mire beáll. A gyenge vérzés az normális a fogamzásgátlóközben.Azt nemtudod hogy magas hormontartalmú vagy alacsony? mert ha magas akkor kéne gyengébbre váltani, mondjuk csak akkor ha már fontos..mert lehet egyszerű görcsök. Hány éves vagy? Vizsgálaton nőgyógyásznál remélem voltál..
2009. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alacsony hormontartalmú. Persze hogy voltam, alaposan kivizsgált.17 vagyok. Remélem nekem is beáll és köszi a választ :)
2009. jún. 10. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!