Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mennyi ideig volt meg...

Nektek mennyi ideig volt meg először a menstruációtok? Ez baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 9 napja jött meg először a menstruációm, és 9. napja megvan. Egy két barátnőmet megkérdeztem, hogy nekik mennyi ideig volt meg azt mondták hogy 3-5 nap.. Kicsit aggódom. Nem gond mert nem fáj a hasam egyáltalán. Válaszokat előre is köszönöm!

12/L



2012. szept. 15. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de még neked nem is állt be. Mondjuk ilyen sok időről még én sem hallottam... Hát szerintem várj még egy kicsit, de ha a jövőhéten sem múlik el, szólj anyudnak, hogy menjetek el az orvoshoz.
2012. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már nem emlékszem pontosan olyan régen volt :) Tényleg egyénfüggő, de én is azt javaslom, hogy ha továbbra sem múlik el látogassatok el egy nőgyógyászhoz. Nem kell félned tőle! :)
2012. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem a legelső 2 napig tartott,de a 2. nap kb már semmi se volt. De van barátnőm akinek 7-8 napig is eltartott az elején.
2012. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha még 1-2 nap múlva sem múlik el, akkor jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2012. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első nekem nagyon elhúzódott, kb. 10-12 napig tartott.

2 hét után fordulj orvoshoz! Ha nagyon erős a vérzés, akkor persze menj előbb!

2012. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
nekem volt hogy 2 hétig folyamatosan volt! semmi gond. egy kicsit kellemetlen de egészséges.
2012. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy egészséges. Egyik rokonomnál kiderült, hogy ciszta miatt tartott olyan sokáig.
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem, egyáltalán nem erős, van amikor éjjel nincsen meg.. De nappal igen, de csak 4-5 borsószemnyi folt (egymás mögé rakva) Anya szokta kérdezni, hogy elmúlt e már, mondta hogy még nem olyan nagy gond, mert nem állt még be. :)

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!