Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Mit gondoltatok...

Lányok, nők! Mit gondoltatok mikor először jött meg a menstruációtok? Megijedtetek vagy már tudtátok mi az?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tudtam, hogy mi az, és voltak már jelei hogy hamarosan megjön, de kicsit megijedtem így is. Emlékszem, felkiáltottam hogy "jajjj nee már" :D Aztán segítséget kértem anyukámtól, hogy akkor most mit és hogyan csináljak, hogy kell használni az női eszközöket. Akkor 12 voltam, most 19, de még azóta is kiborulok abban a pillanatban amikor meglátom és kiáltok hogy "jajj nee már megint", pedig már hozzászoktam és nincs vele különösebb bajom, a hasam csak pár óráig fáj az első nap, csak nem szeretem vele a macerát.
2011. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam hogy mi az,bár nem mertem szólni szüleimnek :D de nem is ijedtem meg.
2011. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére "csak" 13 évesen jött meg, szóval akkor már tudtam miről van szó. :)

De ha 1-2 évvel előbb jön meg, akkor már lett volna parázás rendesen..

2011. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első alkalommal arra kell számítani, hogy összevérezem a ruhámat vagy rá kell előtte készülni? Későbbiekben hogy lesz ez?
2011. nov. 6. 16:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes tisztasági betétet hordanod ha már érzed a jeleket, de ha nem akkor se árt így ha váratlanul ér minden előjel nélkül akkor nem vérzed annyira össze a ruhádat.
2011. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem akkor kaptam életem első(és sajnos nem utolsó) pánikrohamát...9éves voltam.... -.-

azóta sem tudom valahogy feldolgozni, hogy "nő" vagyok :DDDD

2011. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont karácsonykor jött meg először, és az volt a legnagyobb problémám, hogy de rohadtul kényelmetlen a betét. :) Anyukám meg csak röhögött rajtam az időzítés miatt "megjött a piros karácsonyi ajándék"
2011. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én már tudtam,hogy mi az a menstruáció,mert utána olvastam az interneten,mégis egy kicsit megijedtem. És ez volt az első gondolatom:jajj,ne ne ne,ezt nem hiszem el....még nee...

Nemrég jött meg először,ezért még emlékszem rá.

2012. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Tudtam mi az és utólag belegondolva voltak jelei is már. Mégis elég ciki volt, mert Apával voltam éppen egy puszta közepén. Mikor hazasiettünk, akkor meg vendégek vártak minket én meg rohantam wc-re, meg mosakodni, ami elég hülyén jött ki. Ők csak mosolyogtak, ahogy most én is, de akkor tiszta kellemetlen volt. :)
2012. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves voltam mikor megjött, számítottam rá de én is megijedtem kicsit(arra gondoltam za nem lehet,mert az osztályból a fejlettebb lányoknak még nem volt meg),otthon voltam, anyumat akkor műtötték a térdével nem nagyon tudott felállni, a wc-n voltam épp pisiltam mikor észrevettem a piros foltot a bugyimon, apumnak tűnt fel hogy milyen sokáig vagyok a wc-n. Ő egyből levette miről van szó, aztán mentem anyumhoz, elöször nem akarta elhinni hogy erről van szó, aztán adott nekem betétet
2012. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!