Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen megoldást tudtok arra,...

Milyen megoldást tudtok arra, ha viszket, ég a nemi szerv, és gyulladt, de minden vizsgálat (kenetvétel) negatív?

Figyelt kérdés
:( tehát az orvosok szerint semmi bajom :( Lehetséges, hogy allergia? Van valaki hasonló "cipőben"?

2012. szept. 16. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet allergia. Óvszert, síkosítót használsz-e? Új tusfürdő, intim mosakodó? Új tisztasági/eü betét?
2012. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi újat, semmi különöset :(
2012. szept. 16. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Több dokinál is voltál?

Kenetvétel előtt mosakodtál?

2012. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Allergia alatt azt értem, hogy a saját nedveimre (Kislányként ekcémás voltam, és sokszor vörösre vakartam magma a könyök- és térdhajlatokban ahogy megizzadtam nyáron) ez elmúlt, csak úgynevezett kontakt ekcémám van a kezeimen, amit a vegyszerek és bizonyos savas dolgok (pl paradicsom) hoznak elő. De ez lent "új", és tart lassan egy éve :(
2012. szept. 16. 15:08
 5/12 anonim ***** válasza:
De kívül van a probléma, a szeméremtesten? Vagy belül a hüvelyedben?
2012. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze, mindig ugyanaz a történet, hüvelyflóra segítők, gombaellenes szerek... Próbáltam grapefruitot, teafaolajat, levendulát... enyhítenek, de végleges megoldást semmi nem nyújt :(
2012. szept. 16. 15:10
 7/12 A kérdező kommentje:
Kívűl
2012. szept. 16. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor bőrgyógyászt keress fel a problémával!
2012. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Multigyn actigélt is próbáltam már, semmi javulás :( A canesten az egyetlen ami hat, de nem élhetek canestenen -.-
2012. szept. 16. 15:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok, itt keresek először "sorstársakat" hátha van valakinek valami ötlete, vagy tapasztalata... Egyébként én is úgy gondolom, hogy ez bőrgyógyászat, nem nőgyógyászat, sajnos otthon azokhoz mentem el.
2012. szept. 16. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!