Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség vagy teljesen normáli...

Betegség vagy teljesen normális a menstruáció előtti viszketés és erős folyás?

Figyelt kérdés
Alapból is van egy kis fehérkés folyásom, de az említésre sem méltó. Viszont menstruáció előtt (kb. egy héttel) mindig nagyon viszket és ég "odalent" ráadásul erős sárgás folyásom van. Menzesz után teljesen megszűnik. Ez kb. az utolsó 3 menzesznél volt így, elkaptam volna valamit?

2012. szept. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális, valószínű, hogy fertőzésről van szó.

Ideje meglátogatni az orvost.

2012. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még sosem voltam nőgyógyásznál, mit fog csinálni?
2012. szept. 16. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt olvasd el!

2012. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj női dokihoz első alkalommal, mert sokkal kevésbbé ciki elötte vetkőznöd és terpesztened, mint egy ffi elöt.

Azonkívűl ő is jár nőgyógyászhoz, így tudja, hogy mit érzel.

2012. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez normális-e, esetleg elmehetsz orvoshoz, aki megvizsgál. Kérj időpontot és úgy időzíts, hogy menszeszed előtt legyen a vizsgálat, amikor a tüneteid vannak. Amúgy lehet, hogy ha intim lemosót váltanál, akkor enyhülnének a problémáid. Mit használsz?
2012. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!