Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Gyógyúszással kapcs.

Ez normális? Gyógyúszással kapcs.

Figyelt kérdés
Ma voltam gyógyúszáson. A tanár pedig azt mondta nekünk lányoknak, hogy félévente csak egyszer lehet a menstrúáció miatt kimaradni az úszásból. Most komolyan azok a lányok akik nem akarnak tampont használni mit csináljanak? Használni néha szoktam de csak ha nagyon muszáj. Semmi kép nem szeretnék "úgy" úszni.... ennyire lesz@rják a lányokat?! 16/L

2012. szept. 18. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen bunkó tanárotok van! De ha nem akarsz tamponnal úszni, akkor mikor használod? Úszásnál nagyon muszáj.
2012. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én úszásoktatásra járok,és max 2 órát szabad kihagyni,mini tamponnal járok úszni,mert muszáj,és nem lenne mikor pótolni a kimaradt órákat
2012. szept. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a tamponnal van a baj :/ félek, hogy valamit összeszedek.. :/
2012. szept. 19. 07:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem jó válasz, de nekünk nem volt korlát, hogy hányszor hiányozhatunk emiatt;havonta egyszer alapértelmezésben, de mivel nekem volt, hogy 7-8 napig tartott, előfordult a 2 is. Csodálkozott a tanár, de elhitte, amit mondtam (tudta, hogy nem vagyok egy lógós típus). Máshoz nem tudsz járni véletlenül sem?
2012. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos máshoz nem tudok :/
2012. szept. 19. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán sok olyannal találkozott már, aki a menstruációra hivatkozva lógott, lustálkodott, és már nem bízik annyira a diákok lelkesedésében, és átesett a ló túloldalára. Szerintem kérd meg anyukádat, hogy beszélje meg vele, hogy ez így nem egészen normális. A tanár is nehéz helyzetben van, mert nem tudja ellenőrizni, amit mondtok, de a biológiának mégsem lehet parancsolni.
2012. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!