Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám lett az állandó...

Hüvelygombám lett az állandó idegeskedéstől, ma kezdtem el Canesten Combit használni. Ez a gyógyszer beválik? El fog múlni tőle a viszketés?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy gomba, mert év elején már volt ilyen, akkor doki vette észre. Most megint előjött tegnap, és azért nem megyek dokihoz, mert holnap hajnalban megyünk nyaralni egy hétre, és szeretném, ha mihamarabb elmúlna.

Tudtok még tanácsot adni, hogy hogyan tudnám minél hamarabb meggyógyítani magam?

A Canesten Kombi hatásos? Elmulasztja 3 nap alatt?

Igazából csak kívül éreztem viszketést, azt sem elviselhetetlenül, nem volt pirosabb, nem volt váladék.


El fog múlni? Bevált már valakinek a Kombi?


2009. júl. 31. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kombi tökéletes erre a célra.
2009. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
az idegeskedéstől nem lesz hüvelygomba:-)meg gyerek se:-)
2009. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem lehet a srtessztől. Felborul a szervezet egyensúlya és ez valakinél gyomorfájásban, hányásban, fejfájásban, hisztiben jön ki, másnál meg hüvelygombában. Nekem vizsgaidőszakban szokott előjönni. nekem nem jött be a Canesten, maradt a nődoki meg az általa felírt (és Canesten harmadába kerülő hüvelykúp) Na, gyerek az valóban nem lesz tőle:)
2009. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
hát nekem rohadt stresszes az életem, mégsem lett hüvelygombám tőle.
2009. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem úgy reagál a szervezeted. Gyomorfekélyed volt már? Az sem lesz mindenkinek, pedig az is a stressztől van nagyrészt. Ha minden nőnek hüvelygombája lenne a stressztől, akkor nem nők lennénk, hanem gépek.
2009. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Két cikk a témáról.

2009. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor élvezhetem a nyaralást, elmúlik a Kombitól a gomba?
2009. júl. 31. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
jó, rendben, elhiszem. Már ezt is tudom!
2009. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem tudjuk, hogy neked elmúlik-e, majd 3 nap alattt kiderül. Valaki írta az elején, hogy tökéletes, nekem nem vált be, szóval 50-50.... :)
2009. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Stressztől van afta,aranyér,amik kimaradtak ezeket mind produkálom amióta pereskedem.Egyébként nyáron aki ézékeny rá immunrendszere gyengül... és akkor teszi be lábát mindenféle "betegség" kihasználva a nem megfelelő védekezést.Ezért lell egészségesen táplálkozni.
2009. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!