Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiások, nektek mi a...

Allergiások, nektek mi a legjobb gyógyszer? Nekem csak nyár elején és nyár végén jönnek a tünetek, szemkönnyezés, viszketés, tüsszögés, orrbedugulás, torok kaparás stb. Akinek ilyen tünetei vannak és ilyen időszakokban az mit használ?

Figyelt kérdés
Mert az allegrát már nem tudom mert azt mondta a gyógyszertáros hogy azt már "szezon" elején el kellett volna kezdenem....
2011. aug. 25. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig évekig semmi bajom nem volt előtte is mindíg tavasszal jött ki, most ősszel estem bele..



Sós vizet szoktam keverni egy palackba és azt szívom fel öorrba illetve mosom ki vele a szememet, azonkívül napi 1 xyzal vagy ami éppen van itthon, meg van vmni orrfújóm is de a sós víz többet ér komolyan mondom...

2011. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Claritint, de ne az akutot, hanem a hagyományosat. Azt bármikor el lehet kezdeni szedni, bár tény, hogy azt is minél korábban javasolják. Szerintem viszont felesleges szedni, amíg nincs rá szükség. Lehet, hogy kell pár nap, mire hat, de nekem eddig mindig működött 1 héten belül. Mellé napi 2 kalciumos pezsgőtabletta hasznos lehet. Ha parlagfű-allergiád van, akkor pedig a kecsketej. Elég durva íze van, de hatásos.
2011. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem tennék sós vizet a szemembe, szerintem ez öngyilkosság. Szemviszketésre: Opticrom (hiánycikk), Taleum vagy Allergodil szemcseppek.

Orrfolyásra nekem nem váltak be az allergia elleni tengervizes szarságok.

2011. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nasonexet fújok az orromba, taliumot cseppentek a szemebe. Tablettát nem szedek.
2011. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a sós víz nem csípi a szemed első?:O ja és köszönöm mindenkinek:)
2011. aug. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!