Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne jöjjön...

Mit csináljak hogy ne jöjjön újra meg újra a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Már 3-adjára jön vissza. A 3. kb. másfél hete, holnap megyek vissza a nőgyógyászhoz. Miért nem képes olyan gyógyszert felírni, ami hat is :S Mit tehetnék a hüvelygomba megelőzésében? Eddig gyógyszertárilag előállított kúpot kaptam, aztán pimafucin kúpot, meg pimafucort kenőcsöt. Már azon gondolkodtam, hogy veszek egy Canesten-t, de lehet több rosszat csinálok vele, mint jót. 19/L (szexuális életet nem élek)
2012. szept. 19. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megelőzés, megelőzés. Nekem is voltak problémáim, de rengeteget segített, amikor kidobtam a csini, de műszálas bugyijaim, és elkezdtem csakis pamutot hordani, abból is lehetőleg lazábbat. Sőt amint hazaérek, azt is leveszem. Így nincs meg a gomba kialakulásához optimális nedves közeg.
2012. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Használj stabilizált aloét tartalmazó sprayt, zselésített aloe krémet, vagy aloét és propoliszt tartalmazó krémet. Csak minőségiek legyenek.
2012. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a pamut az jó ötlet! ha néha gombám van én a multi gyn-től az actigél-t használom és elég hamar elmúlik tőle.
2012. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!