Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen hatásos gyógymó...

Van valamilyen hatásos gyógymód évek óta tartó huvelygyulladás kezelésére, ha a tenyésztés mindig E-colit és Candidát mutat ki?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 16:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül nem tangát használsz? Az E-coli akkor szokott makacsul ragaszkodni.


Plusz Candidára a diétát próbáltad már?

2012. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám, csak nekem hólyaghuruttal. Nekem a rengeteg antibiotikum segített, állítólag, mert ugyanis a vizeletemben nincs már e-coli, de a tünetek megmaradtak. Most szedek egy lacto lady nevű készítményt, az valamennyire enyhíti. Ha van kérdésed írj pivit
2012. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

A doki biztos felírt egy sereg antibiotikumot, azt mindenképpen be kell szedni, aztán jöhet a hüvelyflóra regenerálás, mint az előző is írta.

Gondold végig, hogy mit csinálhattál rosszul mert az E.coli fertőzés mindenképp széklet szennyezésre utal. Candida miatt óvatosan a cukorevéssel.

Bugyikat egy darabig célszerű főzőmosással mosni, nehogy visszafertőzd magadat. Ha használsz irrigátort akkor annak a fertőtlenítésére is figyelj oda nagyon, lehet hogy célszerű inkább venni egy újat.

2012. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Már rengeteg antibiotikumot szedtem,rengeteg alternatív gyógymódot próbáltam,nem hordok tangát,kifozom a fehérnemuket,torolkozoket,Candida diétát is csináltam,minden nagydolog után zuhanyzom,nem szedtem soha fogamzásgátlót.

Nem tudom miért nem szunik meg a fertozés.


Most operáltak endometriózis és PCOS miatt,IR-em is van.

2012. szept. 16. 23:03
 5/44 anonim ***** válasza:
Próbáld meg teljesen kiiktatni a búzalisztet, helyette használj zablisztet, az az IR-ednek is "jót" tesz majd. Amúgy mosakodáshoz mit használsz? Én az Intim Segítséget javasolnám neked, ha megengeded, mert az gátolja a gombák és baktériumok szaporodását. Nálam a visszatérő hüvelygomba ellen az volt hatásos.
2012. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nem próbáltad:

-immunerősítés (pl. Grapefruitmag cseppekkel)

-minden antibiotikumos kezelés után és megelőzésként is teafaolajos probiotikumos hüvelykúp -> visszaállítja a hüvelyflórát

Egészségpénztárra kapható:

[link] - bármely patikában


Elég beteg voltam én is (állandó hüvelygomba + HPV, volt műtétem is), de ez használt.

2012. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Szénhidrátszámláló diétát csinálok,és kombinálom a makrobiotikával.Ritkán eszem fehér húst,tojást,tejet.Gluténmentes dolgokat eszem.


Grépfruitmag csepp kúrát már csináltam,de nem segített.


A teafaolajat most is használom.


Mosakodásra koromvirág teát,tiszta vizet és kéthetente tejsavas bio intim lemosót használok.

2012. szept. 17. 15:30
 8/44 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a segítséget!


Egy évig jártam egy nogyógyászhoz,aki kéthetente lekente a huvelyt huvelyflóra helyreállító szerrel.

Ez volt az egyetlen,ami enyhített a gyulladáson,de nem szuntette meg.


[link]


A mutét elott voltam egy dokinál,aki bórsavas kúp kúrát javasol,mellette tejsavas kúpot.

Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?


[link]


Ez a doki azt mondta,hogy azért nem szunik meg a fertozés,mert a két kórokozó mindig erosíti egymást,és ha kiirtjuk a Candidát,akkor sikerul majd kiirtani az E colit is.


Eddig is ezen voltam.

2012. szept. 17. 15:42
 9/44 anonim ***** válasza:

szia, én is ezekkel a a problémákkal küzdöttem éveken át, de szerencsére (nem akarom elkiabálni) 3 hónapja tünetmentes vagyok! Elegem lett a dokikból, vettem echinacea cseppet, grapefruitmag cseppet, és rendeltem a netről, Protexin Candid Plus bogyót, valamint Protexin gynophilus kúpot! Nekem ez segített eddig, ha érzem, hogy baj van elhasználok egy-két kúpot és tünetmentes vagyok!

Mielőbbi gyógyulást!

2012. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Ezeket már mind próbáltam.

2012. szept. 17. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!