Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzanat (? ) a hüvelyben?

Duzzanat (? ) a hüvelyben?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, amikor a tampont helyeztem fel. Nagyon furcsállom, mert eddig nem éreztem. Arra gondoltam hogy a petefészkem meg van duzzadva, de ez a valami inkább csak a bal oldalon van. Nem fáj, akkor sem ha megnyomom. Eléggé érezhető, és nem bírom feljebb nyomni a tampont..

Szedek fogamzásgátlót, de a két ciklus között is véreztem most sokáig, és minden nap érzem hogy fáj a hasam időnként. Nődokinál voltam de így nem tudott megvizsgálni. Azt mondta menjek vissza ha elmúlik a menzeszem és kell csinálni rákszűrést. Nagyon ideges vagyok, kérlek segítsetek hogy mi lehet ez. Lehetséges hogy daganat, vagy ciszta? Valaki akinek volt ilyen???



2012. szept. 19. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a méhszájad van lejjebb, és azt érzed?

Mióta szeded a tabit? Azért az nem normális, hogy közben vérzel, hacsak nem az első három levél vmelyikénél tartasz.

2012. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a méhszájam, mert eddig nem éreztem és ez a valami a bal oldalon van. Egyébként kb 1 évig szedtem tabit régebben, most újra elkezdtem és az első levélnél tartok, ma vettem be az utolsó szemet. Azért kezdtem megint, mert amíg nem szedtem gyógyszert, össze vissza jött meg és eléggé zavaró volt. Meg akkor is előfordult hogy a két ciklus között is megjött.
2012. szept. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!