Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó égő érzés a hüvelyben...

Fájó égő érzés a hüvelyben szex közben?

Figyelt kérdés
2 hete gombás fertőzésem volt, legalábbis valószínű, mert a nővér azt mondta. Elmentem szakrendelésre, de az összes nőgyógyász szabin van augusztus közepéig és csak sürgősségi ellátás van... Nem kommentálnám. Így csak a nővérrel beszéltem, aki jó régóta nőgyógyászaton van már. Azt mondta ne aggódjak ez biztos csak gomba nem kell egyből orvoshoz menni, használjak canesten combit, ha nem válik be van másik vény nélkül kapható kúp. Úgy látszott bevált nekem és a páromnak is. Azóta volt menzeszem, tegnap múlt el, szeretkezni akartam végre a párommal, de nem ment annyira fájt a hüvelyem. Most akkor nem gyógyultam meg, vagy csak hüvelyszárasság lehet? Próbáljam ki az erősebb hatóanyagú hüvelykúpot? Ja és hétfőn mennénk nyaralni, de teljesen mindegy, mert itt úgy sincs nőgyógyászati rendelés...
2012. júl. 20. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, folyásom nincs.
2012. júl. 20. 21:17
 2/3 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy már nem most volt, de szeretném megkérdezni, hogy megoldódott-e a problémád? És hogy pontosan mi volt a bajod?
2013. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszamentem szakrendelésre és mintát vettek a hüvelyváladékomból. Nem találtak semmit, felírt egy enyhe gyulladáscsökkentőt, amit akkor kezdjek el szedni mikor megjön(addig volt még 3 hét) és elküldött a p.csába... Mire elkezdhettem szedni a gyulladáscsökkentőt már durva alhasi fájdalmaim voltak és persze semmit sem ért, így kerestem egy magánrendelést. Ekkor már szeptember közepe volt(a tünetek pedig július elején jelentkeztek) Megállapították speciális ultrahanggal, hogy elég csúnya méhgyulladásom van és a fertőzés a méhemben van ezért nem találtak semmit a hüvelyemben. Felírt 2 féle gyógyszert és hüvelykúpot, ami nem használt. Visszamentem, mert nem gyógyultam meg, felírt még erősebb gyógyszereket, de az sem használt. Majd már csak egy lehetőség volt két iszonyat erős gyógyszert és szigorú ágyban fekvést írt fel, különben mehetek kórházba. 2 hétig nyomtam az ágyat táppénzen novemberre sikerült meggyógyulni... Az ellenségemnek se kívánom azt a fájdalmat amit átéltem és a félelmet, hogy meddő leszek, mert nem vizsgáltak meg időben rendesen.
2013. jan. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!