Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hete szültem! Nagyon fáj a...

Hannababa kérdése:

3 hete szültem! Nagyon fáj a gátvarratom olyan fura érzés mintha nyomná valami! Mit tehetnék hogy elmuljon vagy csillapodjon?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg nagyon sokaig fajt, kb 2 es fel honap utan nem fajt mar. Alig birtam ulni , menni, szornyu volt, pedig nekem csak kicsi volt a seb, es felszivodo varrataim voltak. Viszont hallottam mar olyat, hogy akinek vissza kellett menni varratszedesre, annak utana megszunt ez a fajdalom. Milyen varrataid vannak/voltak?
2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokáig fájt iszonyatosan. Sokáig nem bírtam ülni, feküdni rendesen, állni, menni....borzasztó volt, rosszabb, mint a szülés. Azon legalább hamarabb túl voltam.

Nagyon sokára estek ki a varratok is nekem, és érzékeny is volt, fura szagú kicsit. De azt mondták, hogy ez normális, mivel külső-belső varrat volt.

Vérezni is véreztem szex után még 5-6 hónap múlva is kicsit, és fájdalmas is volt kb a 7. hónapig.

Hát ez van. Majd elmúlik.


Neked volt belső varrat is? Gondolom azért fura érzés,mert húzódik össze. De ha nagyon nem vagy kibékülve vele, menj vissza a dokidhoz, vagy kérdezd meg e-mailben, hogy szerinte mi lehet (ha ilyet lehet nála)

2012. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külsó es belsö varrasom is volt! Felszivodo varrat! Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 19. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
sajna nekem is fájt...sokáig begyulladtak a varrataim.meg nagyon sok volt és mélyen.Mivel vákum fogoval szültem.Menj vissza a dokihoz ha nem csillapodik.Én hipermangános vízzel mostam,doki azt mondta azzal kell.És nagyon hamar begyógyult,helyre jött.A patikában kapsz hipermangánt recept nélkül .probáld ki...Remélem segít....27/N 2 gyerekes anyuka:)
2012. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. szept. 23. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!