Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért lehet, hogy szűz...

Az miért lehet, hogy szűz vagyok, mégis a tampont simán mindenféle gond vagy feszítő érzés nélkül felmegy?

Figyelt kérdés
Az miért lehet, hogy szűz vagyok, mégis a tampont és vele együtt ugye az ujjam simán mindenféle gond vagy feszítő érzés nélkül nélkül felment, annyira hogy a madzag is csak nagyon kicsit látszódik ki. igaz, már vagy 5 éve tamponozok de csak akkor használom ha olyan helyre megyek vagy pl suliba. ennyire ki lennék tágulva? vagy ezek szerint átszakadhatott a szűzhártyám?
2012. aug. 20. 02:14
 1/7 anonim válasza:
12%
Egy tampon vette el a szüzességed :S
2012. aug. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Tehát, kijavítanám az első válaszolót.

Lehet, hogy a tampon átszakította, de ettől nem vette el a szüzességed.

Az is lehet, hogy már régebben átszakadt, esetleg nem is volt (bizony, ilyen is létezik).

Vagy csak annyira tág, hogy egy tampon nem tudja átszakítani.

2012. aug. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Nézd meg tükörben.
2012. aug. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy akkora a nyílás a szűzhártyádon, hogy gond nélkül átmegy rajta a tampon, vagy máskor már átszakadt. Viszont addig szűz maradsz, amit egy fiú a kukiját nem dugja a puncidba.
2012. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezzel nem nyugtatatok meg :S
2012. aug. 20. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

De most ezen mit vergődsz ennyit, már ne is haragudj?! Hány éves vagy ennyi ésszel?

Annyit jelent, hogy jól tágulsz és nem kell betéttel szopnod, könnyen felmegy a tampon. Elárulom neked, aszűzhártya akkor is átszakadhat, ha keményen sportolsz vagy más megerőltetéstől, de SEMMI JELENTŐSÉGE. Nem lesz tőle semmi bajod, ettől még szűz maradsz. Ha járnál biosz órára tudnád, hogy addig az is vagy, amíg egy fiú a farkád a puncidba nem dugja. Amúgy meg örüljél neki, hogy nem vagy halál szűk, ez NORMÁLIS. Így érthető már?

2012. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak attól féltem, hogy idő előtt esetleg kárt tettem magamban, de akkor ez teljesen normális! köszönöm kedves utolsó.
2012. aug. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!