Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés az inszemináció?

Milyen érzés az inszemináció?

Figyelt kérdés
Petevezeték átjárhatósági vizsgálaton voltam egy hónapja, kicsit le voltam tapadva, de a vizsgálat során azt rendbe hozták. Azt mondták most nagyobb az esély teherbe esnem. Nem tudom, hogy most milyen vizsgálat vagy beavatkozás következik, csak azt mondta a doki ha nem esek teherbe menjek vissza 2-3 hónap múlva. Most inszem jön vagy valamit még csinálnak velem?
2012. szept. 22. 17:54
 1/1 Hanni26 válasza:

Az inszemináció kb. olyan érzés, mint egy nőgyógyászati vizsgálat vagy egy rákszűrés.

Általában megelőzi 2 vérvétel a ciklus 3. és 21. napján, majd valamilyen stimulációs kezelés (gyógyszer, injekció).

Mióta nem jön össze a baba? Mert általában 1,5-2 év sikertelen próbálkozás után kerül szóba az ilyen jellegű kezelés.

2012. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!