Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval kínos a kérdés....ti hogy mentek orvoshoz?El kellene mennem nőgyógyászhoz mert gyermeket szeretnénk és ideje kivizsgáltatnom magamat, mindegy. A lényeg ti teljesen leborotváljátok vagy hogy hagyjátok az intim területetek?

A nőgyógyász "hogy szereti"?



2012. szept. 23. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ilyankor mindig az jut az eszembe, hogy amikor a fiam született akkoriban a háborítatlan szülés hívei felesleges beavatkozásnak tartották a szülés előtti borotválást és beöntést. (A fiam nem a Noé előtti időkben, hanem 9 éve született) Egészségügyi szempontból nem véletlenül van ott szőrzet, rengeteg gyulladásos és egyéb probléma melegágya lehet a csupaszság.
2012. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Hát én is ezen "agyalok" hogy talán a nőgyógyásznak mindegy... :)

2012. szept. 23. 09:57
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nőgyógyász azért még senkit nem küldött haza hogy borotválja le, és azért sem, hogy várja meg amíg kinő. Innentől kezdve, úgy mész ahogy akarsz.
2012. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Nem ertem miert kell a kerdezot lehurrogni...

en mindig leborotvalom, szerintem ugy higienikusabb. Mashol talaltam ezt a kerdest es ott meg fel voltak haborodva h ki az aki bozontosan megy oda. Egyetertek.

2012. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó! Már azt hittem nincsenek értelmes emberek itt a gyk-n.
2012. szept. 23. 10:02
 6/19 anonim válasza:
Hidegen hagyja.Szerintem a bikinivonalad legyen megcsinálva,és szedj le egy picit belőle.Vagy csináld fazonra.
2012. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én olyan egy-kéthetesen szoktam. Bár most a terhességgel nekem nagyon belassult a növekedés, ezért inkább a kétheteset választom. Az olyan arany középút.
2012. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A nődokinak tök mindgey, nem érdekli. Mivel én egyébként is le szoktam szedni, így a dokihoz is csupaszon megyek.

Úgy menj ahogy szoktad, ahogy jól érzed magad.

2012. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
2,5 hónapja szültem, császárral, előtte este én borotváltam magam és a terhesség alatt végig. Előtte is, szóval, ahogy eddig csináltad és ahogy neked jó. Nekem higiénikusabb így, főleg a terhesség alatt, amikor több a folyás....na és a gyermekágyi folyásról nem is beszélve....
2012. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én is azt gondolom, hogy ennél sokkal de sokkal bugyutább kérdéseket is feltesznek itt;ezzel semmi gond nincs.A kérdező nem tapasztalt,ezért érdeklődik.És pont.

Én is borotválkoztam a doki előtt,hogy mégis kicsit "rendezettebb" hatása legyen.Nyilván a nőgyógyász lát elég ilyet,de nekem a komfortérzetemnek jobban esik,ha nem úgy kell megkeresni a lényeget a bozontban.Egyébként én nem fazonra igazítottam,szerintem az bőven elég oda.

2012. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!