Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok megint 20 kg-ot...

Nem akarok megint 20 kg-ot hízni, elég lesz csak a fele. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Az első terhesség alatt 63 kg-ról indulva 83 kg-mal mentem szülni. Rajtam is ragadt, ugyanis most 75 kg-mal indulok.

Jó lenne max 85 kg-mal szülni.


Miket ne egyek? Miket egyek?


2011. nov. 24. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.és sokszor kevesebbet.meg mozogj sokat meg amíg jól esik addig esetleg tornázz is.lehet ezeket idáig is tudtad de remélem tudtam segíteni :)
2011. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

ne zabálj


tudom most megharagszol, de így van

2011. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más is így volt-e vele, de én csak az első terhességnél híztam sokat. Lehet, hogy a következőknél már elég volt a lassabb gyarapodáshoz az is, hogy hajkurásztam a többi gyereket:)
2011. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sok fehérje nagyon fontos, tehát egyél tojást vagy húst, és tejterméket minden nap. Zöldséget (frissen vagy párolva), sok gyümölcsöt (lehetőleg frisset, téli almát, narancsot, kiwit). Minél kevesebb cukros ételt, fehér lisztből készült pékárut, tésztát, helyettük inkább müzlit, teljes kiőrlésű gabonaféléket, barna kenyeret. Igyál sok vizet. Ha éhes vagy, egyél valamit, ne éheztesd magad semmiképpen, csak a mennyiségre és a minőségre figyelj oda. És mozogj minden nap, bár gondolom, ha már van egy gyereked, ezzel nem lesz gond :)
2011. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bőséges reggeli,sok tejtermékkel és fehérjével.Nem túl nagy adag ebéd,sűrűn főzelék,hiszen minden nap kell főtt étel.Kevés zsíros,túlzottan sós étel,kenyér,édességek,nassolások ritka esetben.Cukros üdítők elfelejtve,inkább dupla annyi ásványvíz,tej,esetleg gyümi tea-kevés cukorral.Este 5 után inkább gyümölcsöt egyél.Ha mindezek mellé hetente még be tudsz iktatni 2 gyümölcsnapot,ami abból áll,hogy egész nap gyümölcsöt eszel és csak ásványvizet iszol.Garantált,hogy havonta 1kg-nál többet nem fogsz hízni!:))Remélem tudtam segíteni,én így tettem és nekem maximálisan bevált.
2011. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerubb: ugy kellene etkezned, ahogyan nem terhesen, azaz amikor tartottad a sulyodat.

Az a plusz kaloriabevitel minimalis, ami baba miatt kell, ugy remlik, hogy 150-200 kcal-t mondott nekem a doki naponta pluszban. Ha valakin van felesleg, akkor ez mar fent is van, szoval ez sem szukseges.

A kivanossagot kell legyozni, vagy keresni olyan nasit, amivel olthatod a langot. (Alma, repa, zoldseg/gyumolcs, amit szeretsz es raadasul meg rostos is esetleg, tehat turbozza az emesztesedet.)

Igyal sok vizet.


Es etkezz ugy, ahogyan terhesseg elott.

Max a vizesedessel nem tudsz mit kezdeni, ha fogsz egyaltalan, de a viz meg szules utan ugyis lemegy.


En is ugy jartam, hogy az elso terhesseg alatt hiztam 25 kilot, szerencsere vekony testalkatra es le is ment 3 honap alatt minden.

A masodik terhesseg alatt nem dietaztam, csak betartottam azt, amit irtam fent, tehat nem engedtem meg magamnak, hogy ossze-vissza zabaljak ketszer annyit, amennyit kellene, estenkent nasi helyett mindig almat/narancsot/ecetes ontetes zoldsalatat/uborkat, ilyesmit ragtam. 11 kilot hiztam igy a masodik babaval.

2011. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!

Nem hiszem, hogy akérdező zabált!!!

Én sem zabáltam, mégis híztam.

2011. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok hasznos tanácsot kaptam, köszönöm!
2011. nov. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!