Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem az lenne a problémám,...

Nekem az lenne a problémám, hogy 3 nappal hamarabb jött meg a vérzésem a vártnál, nagyon meglepődtem, mert nekem mindig pontosan szokott megjönni! Mi állhat a háttérben? :D

Figyelt kérdés

Mindig pontos a menstruációm,(28napos),bár a múlt hónapban is úgy wolt,hogy akkor pedig egy nappal hamarabb jött meg,(akkor is furcsáltam,hogy vajon miért),most pedig ahogy fent is írtam 3 nappal hamarabb!(erre pedig nem találtam szavakat).Rendes élénk piros színű a vérzésem,de van benne alvadt vér darabok is elég sok. ..Pedig ez sem szokott rám jellemző lenni!!És érdekes módon egyáltalán nem is görcsöltem,pedig amikor megjön mindig szoktam,sokszor olyan erősek a görcsök,hogy alig bírom magam tartani,most pedig semmi fájdalom,görcs!!!Amikor péntek este észleltem,hogy igen megjött,mert szóltam is a kedvesemnek,hogy kimegyek egyet pisilni,megtöröltem magam odalent,és a zsepin láttam. ..

Pedig nem dohányzok,nem iszom alkoholt,nem fogyasztok drogokat,kávézni kávézok,de egy nap csak egyet!Mondhatni egészséges életmódot élek! :)Viszont a párommal sosem védekezünk,nem szedek énsem gyógyszert,ő sem húz sosem gumit,és szerintem ez így a jó!!! :))És azt is leírom,hogy azért pontosabb válaszokat adjanak,hogy eddig minden terhességi tünetem előjött,de nálam a hányinger van nagyon sokszor,ami mostmár reggel is jelentkezik!!!!Mondjuk terhességre már régebben gyanakszom. ..Ha valakinek volt már ilyen,vagy ehhez hasonló mondjon erre valamit,vagy adjon hasznos tanácsokat,megköszönném!


2012. szept. 23. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra, előfordulhatnak ilyen 2-3 napos csúszások, nem jelent bajt. De megkérdezhetem, miért nem védekeztek? Szeretnétek gyereket?
2012. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha rendesen, erősen menstruálsz, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes. De egy terhességi teszt rögtön megmondaná.
2012. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is lepődj meg ha esetleg terhes lennél, én a terhességem első 6 hónapjában végig véreztem, napra pontosan....nem is vettem észre hogy terhes vagyok, előfordul az ilyen de ritkán.
2012. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem.Remélem nincs baj,bár akkor azt valószínű megérezném,ha komoly bajom lenne,mert amúgy nincs semmi testi fájdalmam hála Istennek!Meg,természetesen!!Én igazából nem tudom,eddig amióta együtt vagyunk a két év alatt még soha nem védekeztünk,valószínű így találjuk mind ketten jónak,szeretjük egymást,és ha véletlen becsúszba egy gyerek szerintem az sem lenne nagy baj,mert ha jönni akar úgyis jön!Valószínűleg a párom is így van ezzel!!És majd valószínűleg mi is szeretnénk gyereket!
2012. szept. 23. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:
2.Válaszolónak írom!:Igen,hallottam már arról,hogy sok nő akkor is tapasztal vérzést,ha terhes!A múltkor mamámmal beszétünk erről,mert átalmentem nála,elpanaszolok neki magyarul mindent ami velem történik,mivel nagyon közel állok hozzá,és ő is azt mondta,hogy amikor terhes volt,ő sem vette észre,hogy gyereket várt,mert ő is vérzett vagy 3 hónapig!!De azt mondják,hogy ez ritka,de akárkinél előfordulhat!!!
2012. szept. 23. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!