Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, h a fog. Gátló összezav...

Lehet, h a fog. Gátló összezavarhatta a hormonháztartásom? Vagy mitől lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Kb másfél hete figyeltem fel arra,h a melleim érintésre érzékenyek. Kicsit masszíroztam,h enyhítsem a fájdalmat,mikor észrevettem,h a bal mellemből egy pici kis csepp,fehéres gennyszerű valami jött ki. Ma érintés nélkül is felfigyeltem arra,h enyhén fájdogálnak néha. Ezenkívül az alhasam kb 3 napja görcsölget,sűrűn puffadok és ami a legrosszabb,h kb 2 hete rengeteget járok pisilni. Ez azért kellemetlen,mert több mint egy órát utazok suliba és gyakran könnybe lábadt szemekkel rohanok be a mosdóba. Mivel 90 percesek az óráim,óra végén szintén rohanok vcre. Felfázva nem vagyok,azt az érzést sajnos jól ismerem.És többet sem iszok,mint szoktam.Szerintetek ezek mitől lehetnek? Érdemes lenne rákérdezni a dokinál? Vagy csak én fújom fel a dolgokat? 7 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát. Félek,h ez zavarhat be.

Köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne egy terhességi tesztet csinálni.
2012. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem hinném,h terhes lennék. Mindig rendszeresen beszedtem a tablettákat. Erre tényleg nagyon kicsi lenne az esély. Egy hét múlva kellene megjönnie.Nem érzek semmilyen telített érzést,különösebb hányingert sem és nem is eszek többet,nem vagyok érzékeny a szagokra sem. Nagyon nagyon nem érzem úgy,h terhes lennék,de egye fene,tegyük fel,h az vagyok. Akkor mikor lenne érdemes tesztelni? Holnap? Vgy várjam meg,h megjön-e? Utoljára megjött. Annyit még tudni kell,h az utolsó 3 hónapban szinte alig véreztem,elegendő volt a tisztasági betét. Ezért is gondoltam rögtön,h a tabletta a felelős. Köszi a választ!
2012. szept. 23. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
miest tudsz menj el orvoshoz. de biztonság kedvéért csinálj egy tesztet mert sajnos egyre több az olyan ember aki gyógyszer mellett esik teherbe.
2012. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!