Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba elmúlik ha orálisa...

Hüvelygomba elmúlik ha orálisan kezelnek? Kecskemét melett lakok egy tanyán és hüvelygombám lett. Csabi aki a szomszéd tanyáról át szokot jönni azt monta ha orálisan kinyal engem, akkor a nyálba levö gyogyanyagok miatt elmegy a gombám. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nos, erősen kétlem.

javasolnám az orvost.

2009. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Csabi az csak szexelni akar, ne higyj ilyen hülyeségeket... irány a doki, mert ő is beteg lehet ettől.
2009. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Javasolnád az orvost? Ne mondj neki ilyet, mert úgy veszi, h akkor az orvosnak kell kinyalnia xD (Bocsi, nem bírtam kihagyni..amúgy a kérdés lol...sajnos...)
2009. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Csabi kap egy fogíny gyulladást és kihullanak a fogai szépen, meg még beteg is lehet az emésztőrendszere is.Ez nem olyan vicces.Menj orvoshoz és kezeltesd magad.A Csabi uána jöhet.
2009. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem kamukérdés:D mindenesetre jot szakadtam:D már a megfogalmazáson is.. "orálisan kinyal".. mért h tud még kinyalni?:D csabi ku.rni akr egy jot:DDDDDDDDDDDDD
2009. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne vegyétek már komolyan. Kamu kérdés:)
2009. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez egy kamu!!!!
2009. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyógyanyagok vannak a nyálban?

A Csabinak vizsgája van orális kezelésből?

Kedves tanyasi "barátnőm"!

Ezt a kérdést a Humor kategóriában hatalmasra értékelném,de a női egészség kategóriában bunkó kérdéssnek tartom:(

2009. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha beválik a "kezelés" szabadalmaztasd és Canesten Kombi helyett ezentúl "Csabiszomszéd Kombit" fognak árulni :DDDDD
2009. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csabiszomszéd kombi xDDDDDDD
2009. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!