Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a szomszéd városba megyek...

Ha a szomszéd városba megyek szakrendelésre pszichológushoz, ahhoz kell beutaló és pénzes-e? (Ha kell beutaló, gondolom a saját háziorvosom nem ad, csak a saját városomba igaz? ) Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nem tudom pontosan hogy tudnám elintézni. Mindenképpen a szomszéd városba szeretnék menni, és lehetőleg úgy hogy ne tudjon róla a háziorvosom se.
2011. nov. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szomszéd városba sem kell beutaló,(mert a saját körzetesedhez nem kell) és nem is pénzes, az biztos!!

Csak a magán doki pénzes

2011. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, pontosan erre voltam kíváncsi!
2011. nov. 3. 17:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam, hogy előzetes időpont egyeztetés szükséges. Ha én holnap rendelési időbe elmegyek, bekopogok, és kérek egy időpontot, akkor ezt így lehet?
2011. nov. 3. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem ennyire egyszerű az eset!

Kiskorú vagy, nem biztos, hogy felnőtt pszichiátrián fogadnak. Ha más helységbe mész bármilyen szakrendelésre, mint a lakóhelyed szerint illetékes, akkor még arra is kell háziorvosi beutaló, amire egyébként nem kéne. Pszichiátriára, neurológiára pedig minden esetben kell. A legjobban teszed, ha felhívod telefonon a szomszéd város pszichiátriáját ( ugyanis telefonon kell időpontot kérni), és szépen megkérdezed ezt is.

2011. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!