Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Puffadás és mellfeszülés...

Puffadás és mellfeszülés fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem, hogy más is tapasztalt-e puffadást a fogamzásgátlótól? Most kezdtem szedni a 2. levelet, és kb az első levél felétől tapasztalom azt, hogy bár reggel még teljesen lapos a hasam, ha eszek, délutánra felpuffad.

Keresgéltem már a neten, de elég ellentmondásos válaszokat találtam, dokik szerint nincs ilyen mellékhatás elméletileg...viszont a használók szerint van. (A betegtájékoztatóban sem találtam ilyen mellékhatást)

Ezért érdekelne a Ti tapasztalatotok.

Valamint a mellfeszüléssel kapcsolatban érdekelne, hogy a bogyó szedése mellett végig tart? Nem vészes vagy zavaró, igazából csak hason fekve érzek egy enyhe fájdalmat. Néhány levél után elmúlhat, vagy végig így lesz?

Előre is köszi a válaszokat!



2012. szept. 24. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a betegtájékoztatóban nincs megjelölve ilyen mellékhatás, én inkább elmennék orvoshoz.

A gyógyszer felírását megelőzte vérvizsgálat? Vagy az orvos csak rábökött erre a gyógyszerre?

Lehet, hogy számodra nem ez a megfelelő fog.gátló, másikat kéne iratni.

2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

volt vizsgálat, vérvétel, mindent rendben találtak...

első levélnél pecsételőm is volt, ez a második levél szedésére megszűnt

igazából az zavar, hogy mindig 3-4 hónapot akarnak váratni az emberrel, mondván, hogy annyi idő alatt szokja meg a szervezet a bogyót...

2012. szept. 24. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miután ez egy szájon át szedhető készítmény, a bélrendszerre is lehet hatással, ez logikus. Én nem puffadtam tőle, hanem bevétel után gyomorfájásom jelentkezett és folyamatosan ment a hasam, de akár puffadhatsz is tőle, ha mondjuk a bélflórád valamiért nem rajong érte.


Nekem a mellem nem csak feszült hanem váladékozott is, de 2 hónap után megszűnt. Persze aztán más miatt abba kényszerültem hagyni...

2012. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!