Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlótól lehet hízni?

A fogamzásgátlótól lehet hízni?

Figyelt kérdés

hallottam hogy mások azért nem szdik mert meghíztak tőle, én erről még nem is hallotam hogy gyógyszertől is lehet hízni, hogy is van ez?

18/L


2012. júl. 12. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

hogyne!

nagyon sok gyógyszer hízlal a fogamzásgátló különösen de ma már vannak nagyon jók amik annyira nem...

én 5kilot híztam pedig a legjobbat szedtem és talán a legdrágábbat

2012. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De igen, a hormontartalmú gyógyszerektől lehet hízni, de nem azért, mert kalória van bennük, nem is azért, mert étvágyat csinálnak (ezeket szokták írni a neten), hanem azért, mert befolyásolják a hormonháztartást, azon keresztül az anyagcserét.


Jól megválasztott tabletta nem hízlal.

Meg hát nem az történik, hogy hétfőn még 50 kiló vagy, kedden reggel meg már 95. Ha valakinek van annyi esze, hogy 3 kg hízás után visszamegy a dokihoz, és nem várja meg, amig 13, 23 lesz, akkor nem hízik meg.


(+ A szteroidtartalmúaktól is lehet hízni, de az másra való.)

2012. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia. Én első fogamzásgátlómtól 10 kg-ot szedtem fel. évekkel később újra elkezdtem szedni egy másikat és 1 dekát sem híztam.
2012. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 5kilot híztam pedig a legjobbat szedtem és talán a legdrágábbat


Az, hogy drága, nem jelenti, hogy jó.

Az, hogy alapvetően "jó" vagy "legjobb", az sem jelenti azt, hogy NEKED megfelelő.

Könnyen lehet, hogy egy olcsóbb és "nem annyira jó", de neked megfelelőbb mellett nem híznál...


Viszont sajnos az orvosok egy része azt a tabit nyomatja, amit a "kedvence", mert vélhetően jutalékot kap, ha azt írja fel, nem mást. :(

2012. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ez igaz :( én azt szedtem amit nekem írt a doki nyilván nem kérdőjelezhetem meg ha azt mondja ez a nekem való!
2012. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és az is igaz hogy nem egyik napról történik és rengeteg dolog közrejátszik...sok múlik rajtunk is mozgunk-e mellette mit eszünk stb. de a tabi akkor is hízlal valamennyit
2012. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hízni tőle. Az evéstől jönnek fel a kilók. Egy boldog párkapcsolatban pedig a párok együtt esznek, és csökken a stressz is (ami ugye étvágytalanságot csinál).
2012. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja és azt írták róla hogy nem hízlal viszont széppé tette a bőrömet amikor elhagytam kijött rajtam minden csúnya lett a bőröm aztán végül kitisztult azóta sem szedtem semmi ilyen sz@rt

veszélyes félek tőlük ha jót írnak róla ha nem...

2012. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!