Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet vakbél, vagy terhessé...

Ez lehet vakbél, vagy terhesség jele?

Figyelt kérdés
Bal oldalon fáj az alhasam, a petefészek környékén, de olykor feljebb is kihat, szurkál, görcsöl. Ülőmunkát végzek, néha annyira belenyilal... Ez lehet vakbél, vagy az a másik oldalon van? Vagy terhesség? (Gyógyszert szedek egyébként és jövő hétre várom a mensit) Veszek tesztet délután, de addig is valaki volt már hasonlóan? Tapasztalatok?

2012. szept. 24. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
terhesség nem lehet! Annak -főleg az első időben- nincs ilyen tünete! GO doki!!! a hastáji szúró fájdalmakkal nem viccelünk,lehet, hogy semmi komoly, de szakembernek kell látni és eldönteni!
2012. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vakbél, azaz pontosabban a féregnyúlvány ami be szokott gyulladni az a jobb oldaladon van.


Inkább ciszta tünet, de gyógyszer mellett nem kéne, nézesd meg ha nagyon gáz. Méhen kívüli terhességnek is lehet ilyesmi tünete, de nem hinném, hogy erről van szó. Biztos valami tök snassz dolog, én is jártam már így, végül is semmi bajom nem volt.

2012. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2012. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

én ebből a tünetből kezdtem el sejteni,hogy cisztám van,dokinál voltam,és tényleg az

de te menj orvoshoz,ilyen tünettel biztos nem terhes vagy

2012. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz. A baj csak az, hogy a dokim csütörtökön délután rendel (magánrendelésre járok) és csütörtökön hajnalban indulunk hosszú hétvégére a Párommal Horvátországba. Ha szerdáig nem múlik talán meglátogatok egy másik dokit, viszont az utazásba már beleöltük a pénzt, amit nem térítenek vissza, így azt sem szeretném elbukni, sem elrontani.
2012. szept. 24. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
akkor menj az ügyeletre délután
2012. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!