Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős vérzésem van,...

Nagyon erős vérzésem van, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt héten kedden kellett volna bevennem az utolsó szem foggátlót, sajnos egy nap kimaradt (tehát egy nap nem vettem be), szerdán pótoltam a bevételét. Csütörtökön kezdődött a megvonásos vérzésem, még mindig sok vér távozik, és élénk piros a színe, pedig ma már barnásnak kellene lennie/ma kellene elmúlnia. Szerintetek lehet köze ahhoz, hogy egy napot csúsztam a gyógyszerrel? Mit lehetne tenni? A következő levél gyógyszert mikor lehetne szedni?

Köszönöm a válaszokat előre is!

22/L



2012. szept. 24. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, lehet a gyógyszertől, ha esetleg elmúlik, szedd úgy, ahogy eddig. De hívd fel a nőgyógyászodat, nem kell bemenni, és ő többet tud mondani. Lehet, hogy időpont nélkül megvizsgál.
2012. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ! :)
2012. szept. 26. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!