Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édes szagú folyásom van és a...

Édes szagú folyásom van és a bugyimon fehér foltot hagy. Milyen fertőzésem lehet?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen fertőzésem lehet. Még sosem volt.

Tényleg nagyon édeskés szagú.

Volt valakinek ilyen? Milyen fertőzés volt?


2012. szept. 24. 15:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

17, 2. napja.

Ma már több folyás volt, mint tegnap, és a szaga is erősebb

2012. szept. 24. 17:01
 12/16 anonim ***** válasza:

ha sárgás zöldes, viszketéssel járó, és büdi is, akkor fertőzés.

Ez lehet hogy természetes.

2012. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Még sosem volt ilyen folyásom.


Egyszer volt sárgás, büdös folyásom, de 2 nap alatt elmúlt és utána hiába vett kenetet az orvos, semmit sem talált. Azóta sosem volt.

2012. szept. 24. 17:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyéb tüneteid nincsenek? Égő érzés, viszketés, csípés, szokatlan vagy gyakori vizelési inger? Nemi életet élsz-e, és használtál-e mostanában esetleg új tusfürdőt, vagy érhette-e gyakorta lúgos kémhatás a hüvelyedet? Pl tusfürdő, szappan, férfi nemi váladék. Antibiotikumot szedtél valamire? Na végül én kérdeztem egy csomót:D
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Semmi egyéb tünet.

2 éve élek nemi életet ugyanazzal a partnerrel, 1 éve használok hormonális fogamzásgátlót.

A nagyajkakon belül kiskorom óta semmilyen tusfürdőt, szappant, intimlemosót nem használok. Kiskoromban szappannal mostam a kisajkakat, folyton húgyúti gyulladásom lett.

2012. szept. 25. 09:54
 16/16 A kérdező kommentje:
Csak allergiagyógyszert szedek, semmi mást. :)
2012. szept. 25. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!