Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az, hogy a lila...

Lehetséges az, hogy a lila bugyin a fehérfolyás barna? 14/L

Figyelt kérdés
2 éve van folyásom.eddig még sosem volt barna. ma viszont wc-n láttam,hogy a fehérfolyás mellett van barna csík. az tényleg a mensi előjele lehet,vagy csak a bugyi színe miatt láthatom annak? ismétlem: fehér foltok ugyanúgy vannak rajta.

2012. szept. 24. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Lehetséges, hogy 1-2 nap múlva meg fog jönni.
2012. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem fog megjönni.a folt eltűnt és csak a fehér nyomok maradtak meg. pedig már úgy beleéltem magam..de úgy látszik,valami nincs rendben.ígyis úgyis el kell majd mennem orvoshoz,mert úgy tudom ha 3 év mellnövekedés után sem jön meg,akkor orvoshoz kell menni :|
2012. szept. 24. 19:25
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne görcsölj már ennyire rá! Teljesen változó, hogy kinek mikor jön meg, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, és orvoshoz rohangálni. Addig is örülj, hogy nem kell menstruálnod és a vele járó görcsöket és kellemetlenségeket elviselned.
2012. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
ha használnál tisztasági betétet akkor látnád és nem a lila bugyit kellett volna vizsgálgatni
2012. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
utálom a tisztaságit,mert múltkor is beraktam és a folyás oldal kifolyt..-.-
2012. szept. 24. 20:52
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kellemetlen szagú a folyás és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor ne aggódj. A menstruáció ráér 16 éves korodig megjönni.
2012. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Bőven ráérsz még, 16-17 éves korodra kellene megjönnie.

Ezért tök fölösleges orvoshoz menned.

2012. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Addig meg majd keress egy dokinénit, aki elött azért a vetkőzés, terpesztés sokkal elviselhetőbb, mint egy ffi elött.
2012. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt a 3 év mellnövekedést rosszul tudod.

17 éves korodra kell megjönnie, ha nem jön akkor orvoshoz kell fordulnod.

2012. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
képzeld,nem is egy orvosi oldalon olvastam,meg hallottam hogy az nem normális hogy ennyi idő eltelt és még mindig nincs. aki meg mást mond az beskatulyázva él,nem hisz el semmit.tudod mit? akkor biztos a világvége is eljön,hiszen úgy hallottad,nem? -.-
2012. szept. 25. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!