Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat Budapesten TB...

Nőgyógyászat Budapesten TB alapon? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Elmegyek egy kórházba és az ottani rendelésen részt veszek, és akkor TB alapon nem kell fizetnem? Egyáltalán, hova érdemes menni?
2012. szept. 25. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban a lakhelyed szerint illetékes Sztk-ba érdemes menni, mert ott szó nélkül ellátnak. Persze csak akkor, ha van érvényes egészségbiztosításod, tehát fizeted a TB-t.

A lakhely szerint nem illetékes Sztk-ban is el szoktak látni, de általában valamilyen beszólás kíséretében: miért ide jöttél? nem rendel az orvosod? stb. :-)

2012. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

Létezik tininőgyógyászat, is.

Elvileg mindenhol kellene, hogy fogadjanak.

2012. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát már nem vagyok tini:) (21 évesen)

Van otthon saját nőgyógyászom csak ő olyan lehetetlen időpontokban rendel, hogy egyszerűen nem tudom megoldani,hogy eljussak hozzá, most Bp-en tanulok és itt csak egyszerűbb lenne ezért kérdeztem, na meg mert annyira nem tudom átlátni ezt az egész orvosi rendszert... Köszönöm a válaszokat akkor majd szépen mosolygok ha megjegyzéseket tesznek:)

2012. szept. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!