Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességre készülök, és...

Terhességre készülök, és érdekelne mi lenne a jobb, magánorvoshoz menni vagy megfelelő az Sztk is? Terhesgondozás, nőgyógyászat Budapesten az Örs vezér téri Sztk-ban? Melyik nőgyógyászhoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt az Sztk-t nem ismerem, a vélemények megoszlanak, de az első megrázkódtatások után én fogadott orvoshoz mentem.

Sztk-ban 4-5 óra várakozás

xx.ker-ben egyszerre hívják be a kismamákat méricskélni

Ez milyen? Miért kell tudni mindenkinek, hogy a másik hány kiló?????

És még sorolhatnám a sok borzalmat.

UH-n szólnak, nincs papírtörlő vegyen elő mindenki zsepit...

BORZALOM!

Magándokinál ezek a problémák fel sem merülnek.

2009. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 18. ker.-ben járok Sztk-ba teljesen meg vagyok elégedve időpontra megyek és nem kell várni soha. És persze ingyenes!!!
2009. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ismerem az ottani nőgyógyászatot.Én a kistarcsai kh.-ba járok Dr. Szabó László ov.főo.-hoz,időpontra megyek,kedvesek,van hogy várni kell,de csak azért mert épp világra segít egy kisbabát.

Ha nem találod túl messzinek merem ajánlani mind a kh.-zat,mind az orvost.Ja,és nem kell fizetni!Nekem azt mondta,hogy a szülésért kb.50e Ft-ot szokott kapni,de ő nem hajlandó kérni senkitől,ha adnak adnak,ha nem nem!

Boldog babavárást!

32hetes km

2009. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha igazán jót akarsz magadnak és a babádnak,szerintem magánorvoshoz a legjobb menni.Nekem is vannak rossz tapasztalataim Sztk-val.Kétszer is előfordult hogy !6 órát! vártam a soromra.Volt,hogy nem tudtak ultrahangos képet adni,mert elfogyott a fotópapír.És hát persze a törődés...hidd el van különbség!!!
2009. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!