Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Análsexet kipobáltam a barátom...

Análsexet kipobáltam a barátommal, és azóta nagyon fáj a nyilásnál belül. Lehetséges h szétrepedt vagymi? Amikor nagyWCn vagyok az a legszörnyűbb, nagyon fáj, és valami felér isvan a barna körül. Mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Anál szexet csak úgy lehet kipróbálni, ha előtte nagyon sokáig izgatja a popsid a barátod az ujjával, és rengeteg síkosítót használtok. Ehhez nagyon nagy türelem kell.
2012. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,mielőtt nagyobb baj lesz.
2012. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Normális ember normálisan szeretkezik, nem meleg módra!

Így jártál, menj mielőbb orvoshoz!

2012. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz!
2012. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz azonnal.
2012. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem merek, ez nekem túl ciki.

Mi történhetett?Csak simán meghúzódott?

2012. szept. 25. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:
komolyabb baj is lehet, mindenképp menj el. Ciki vagy nem ciki, istenem nehogy emiatt vmi bajod legyen! mellesleg dokit nem nagyon fogja izgatni, megvizsgál és kész.
2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki, egyébént biztos látott ő már cifrábbakat is. Elég, ha csak arra válaszolsz, amit kérdez, elmondod, hogy fáj, megkérdi mióta, megmondod közösülés óta ennyi. Szerintem ő sem kíváncsi a részletekre. a másik fele, hogy lehetőséged van rá, hogy soha többé ne menny ehez a dokihoz, ha legközelebb ciki lenne a szemébe nézni.
2012. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
menj mielőbb dokihoz, de ne fordíts neki hátat mert még ő is beteszi neked a lompost :D
2012. nov. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!