Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg az első...

Nektek mikor jött meg az első mensitek? Hogyan történt? A

Figyelt kérdés
12/L

2012. szept. 26. 18:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszokat! :)
2012. szept. 26. 18:42
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

13. szülinapom után 5 nappal :D semmi érdekes nem volt, nagyon pici vérfolt volt a bugyimon, mondtam anyának, mire ő: jaj dejóóó! :D én annyira nem örültem neki :D:D


16/L

2012. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem jött meg 13,5/L :S
2012. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

12 éves voltam, és épp úton voltam a boltba, (akkor már éreztem iylen fura nyomást alul a hasamba) kb félúton a házunk, és város legforgalmasabb pontja között tartottam amikor meglepett a drága. Hirtelen nem tudtam mit csináljak, ezért a legelső boltba amit tisztának találtam, bementem és megkérdeztem, hogy használhatom-e a mosdót. Kb fél guriga wc papírt belehajtogattam a bugyimba aztán meg gyors sétába haza mentem. Jó ötlet volt a wc papíros megoldás mert mire haza értem tiszta barna volt az összes réteg papír amit beleraktam. Első alkalomnál még csak kevés, barna folyásom volt, a 2. alkalomkor már rendesen véreztem.

16/L

2012. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok! Köszönöm az eddigieket! :)
2012. szept. 27. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éves voltam, 7. osztályos, amikor egy este néztem a TV-t és menni akartam pisilni. Aztán láttam egy nagy vörös pacát a bugyimon. Hát így történt. :D
2012. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
En 11eves voltam. Este borzasztoan gorcsolt a hasam, alig tudtam labra allni. Masnap reggel kimentem wc-re es eloszor azt hittem h ment a hasam v mi. Es ket masodperc mulva leesett h megjott. Barna volt eloszor es a 4-re lett piros.
2012. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14 évesen,otthon. éppen a barátnőmmel mentem volna biciklizni és előtte elmentem wc-re. volt egy nagy barna folt a bugyimban,gondoltam előjel de azért beraktam egy eü betétet.pár perc múlva rendes vér jött.nagyon vártam :) most is megvan,második nap :D

14L

2012. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!