Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki dolog történt...

Nagyon ciki dolog történt velem ez már komoly betegség is lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap megjött rendesen aztàn a tampon nem ment elég mélyre ìgy kihùztam utàna kezdődött az, hogy erős nyomâsi ingerem volt illetve előjött a felfàzàs tünete. Ma pedig odàig fakadt szerencsére senki nem làtta mert otthon történt nem értem időbe wc-re és nem tudtam visszatartani :S Pisiléskor fàjdalmas görcs kìnoz. Szedtem Cifran tabit

de nem vàlt be, antibiotikumot a foggàtlò miatt nem szedhetek. Ùgy szégyenlem magam de ez már azért komoly ha visszatartani se tudom.


2012. aug. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
El kell menned orvoshoz, de az ugyanilyen fontos, hogy emiatt egy pillanatig se szégyelld magad, mert nem tehetsz róla! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvességed :) vissza a hàziorvoshoz vagy nőgyògyàszhoz menjek?
2012. aug. 10. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! :) Szerintem menj háziorvoshoz és ha kell, ő úgyis tovább küld! Minden jót kívánok Neked még egyszer! :) Első voltam.
2012. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 10. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Fog. gátló mellett is lehet antibiotikumot szedni, csak abban a hónapban mellé kell védekezni óvszerrel. Nyomás a dokihoz!
2012. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Òvszerre allergiàs vagyok...:/ hétfőn megyek dokihoz.
2012. aug. 10. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni latex mentes óvszert, próbáld ki, hátha arra nem vagy allergiás.
2012. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!