Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatnak a mellnovelo...

Használhatnak a mellnovelo tabletták?

Figyelt kérdés
Probalt mar valaki mellnovelo tablettát? Ha igen, eredmény? Esetleg olyan nevut hogy push up2? Tapasztalatok?
2012. szept. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mellet növeszteni csak szilikonnal lehet.

Szerinted lennének kis mellű nők, ha ilyen egyszerű lenne a dolog?

2012. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az összes ilyen készítmény arra játszik, hogy kihasználja az emberi hiúságot


egyik se működik, átverés az összes

2012. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ez bizony így van, ahogy előttem írták.

Viszont én kézrátétellel hatásosan megnövelem.

Azonnali eredmény!

Sikertelenség esetén a műveletet megismétlem!

2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átverés az összes ilyen, és még szerencséd van, ha nem okoz valamiféle komolyabb bajt..
2012. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig én is igy gondoltam, de ugy hallottam hogy van olyan tabi amiben fitoestrogén van amit a mellrákos noknek készítettek, vagy arra hogy megelozzék a mellrákot, és akik szedték azoknak 1, 1,5 szammal megnott a melluk...?
2012. szept. 26. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
ha van ilyen készítmény ami télleg megnöveszti akkor arról én is tudni szeretnék, mert utálom hogy nekem semmi nincs(még igazából topot se tudok felvenni) :( 16/L
2012. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha...

Tudod, ez mind arra megy ki, hogy lehúzzák pénzzel a sok naiv nőt, aki mind bedől ennek.

2012. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég megnézni a neten is fent lévő rengeteg féle oldalt ahol ezeket árulják. Tele van kamu véleményekkel és külföldi oldalakon fellelhető műtétek lopott képeivel.

Igazi sikersztorikat még senki nem látott/hallott, pedig elég régóta vannak ilyen tabletták.

2012. szept. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Eddig én is igy gondoltam, de ugy hallottam hogy van olyan tabi amiben fitoestrogén van amit a mellrákos noknek készítettek, vagy arra hogy megelozzék a mellrákot, és akik szedték azoknak 1, 1,5 szammal megnott a melluk...?"


Amennyiben a tabletta hormont tartalmaz, akkor lehetséges, ez viszont azzal járhat, hogy felborul a hormonháztartásod és annak beláthatatlan következményei lehetnek. Ez még abban az esetben is igaz, ha a hormon természetes/növényi alapanyagból származik.

2012. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!