Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25. én volt az esküvőm.26. án...

Csalódott személy kérdése:

25. én volt az esküvőm.26. án reggel arra ébredtem, hogy a jobb csuklómtól a kézfejem lefele lóg, bárhogy is feszítem, nem mozdul, sem az ujjaim. Mitől lehet ez? Mennyi ideig tarthat? Milyen kezelések használhatnak? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál azt mondták,egy ideg megsérült, de nem tudni mitől. Fizikoterápiára kell járnom minimum 2hónapig, de azt mondták, nem biztos,hogy valaha fog még működni a kezem.
2012. jún. 1. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
nem történt valami baleset? Ez nagyon durva.
2012. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó csontkovácsot. Ha írsz priviben, én tudok egyet ajánlani Őrbottyánban.
2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Láttam már ilyet, érdekes módon ott is a nászéjszaka reggelén tapasztalta az ifu férj a tünetet. Az oka az volt, hogy a feleségével egymás karjaiban aludtak el, és persze a férj karja volt alul, vállmagasságban, merőlegesen a testére, erre nehezedett a feleség súlya. Annyira fáradtak voltak (lagzi, egyebek), hogy nem ébredtek fel, ebben a testhelyzetben aludták át az éjszakát. A férj karjában nyomódtak az idegek, elszorult a vérkeringés. 6 hétig járt hozzánk minden nap fizikóra, és teljesen rendbe jött.
2012. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

na szóval, amikor elfekszed a kezedet, akkor az erek elzáródnak és nem kap vért a kezed. Ennek következtében, ha túl sokáig marad úgy a kezed akkor maradandóan is lebénulhat. Hát nagyon nehéz dolgod lesz ha nem mozog, minden nap mozgasd a másik kezeddel, mivel az izmok már az első napon elkezdenek sorvadni, amit csak tudod próbáld mozgatni..


Kérdés: semmilyen mozgást nem mutatt?

Kérdés: Az esküvőd előtti napról beszélj és az előtti napokról, jártál-e a természetben hasonló dolgokra vagyok kíváncsi?

Esetleg amikor felkeltél, a kezed hol volt, milyen pózban aludtál?


Tudod van egy ideg a kezünkben , ami ha sokáig abban a helyzetben húzódik , és húzódik akkor elszakadhat...

A reumatológiára kellene járnod,

Még egy kérdés-elektromos kezelést kapsz és ha igen akkor megrándítja a kezedet?


Ez lehet az első elméletem.

A legjobb kezelés az elektromos kezelés a reumatológián.

2012. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hason aludtam aznap este, a jobb kezem mindig a plüssöm átöleli,és ugy fekszem le. Reggel ugyanebben a testhelyzetben keltem fel,mint évek óta mindig! Mivel én alszom belül,így a férjem nem tudott ráfeküdni.

A csuklóm,kézfejem egyáltalán nem mutat semmilyen mozgást,de gyakran mozgatom a másik kezemmel. A Merényi kórhzban szombaton begipszelték a kezem,2 napja vették le a gipszet. Sínt kaptam,de csak este van rajtam,hogy ne feküdjek rá

2012. jún. 1. 15:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Kapok elektromos kezelést,az az ujjaimat megmozdította,de a csuklómat egyáltalán nem sajnos!

20-24ig erdőben voltunk túrázni,de nem ütöttem meg,semmi ilyesmi :S

2012. jún. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!