Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éppen menstruálok és észrevett...

Éppen menstruálok és észrevettem tamponcserélés közben, hogy egy fél diónyi dudor van a hüvelyemen, ami véleményem szerint eddig nem volt ott. Nagyon megijedtem. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, a tamponcserélés is nehezebben megy, de lehet ezt csak bebeszélem magamnak. Ha megnyomom, olyan érzés, mint ha a hasfalamba nyomnék fel valamit. Olyasmi érzés, mikor feszül a hólyag és nyomja a hasfalat. Mikor megnyomom, olyan keménynek érzem. És inkább kinövésnek érzem, mint kidudorodásnak. Csak jövőhét pénteken tudok elmenni nőgyógyászhoz, úgy hogy addig szeretnék itt tanácsot kérni.

2012. szept. 27. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasad felőli oldalon van, akkor szerintem az a G-pont.
2012. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Létezhet, hogy megduzzad menstruáció alatt a G-pont? Szex közben szinte egyáltalán nem érzem hogy ott lenne (nem is volt soha ilyen fajta orgazmusom), szóval ezért furcsálnám, ha így meg érezném. :/ Főleg fél diónyi méretben.
2012. szept. 27. 13:45
 3/7 anonim válasza:
Menj el a nőgyógyászhoz csak egy rutin vizsgálatra, ha tényleg valami nem stimmel szólni fog, nekem még azért is szólt hogy fel volt sértve a hámrétegem pedig az nem nagy dolog
2012. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

G pont a nagy lópikulát...

Az a MÉHSZÁJAD. Azért érzed, mert a ciklus során változik a helyzete, menzeszkor lentebb van, mint általában.

Ma már nem tanítanak biológiát, vagy mi?


[link]

[link]

2012. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, most azért kicsit megnyugodtam. Egyébként ilyet nem tanítanak suliban, már mint hogy menstruációkor a méhszáj lentebb van. (pedig nem ártana) Azért én is sok mindennek utána olvastam már, de ezt sehol nem olvastam eddig. Amúgy én is gondoltam valami hasonlóra, csak olyan hihetetlennek tűnt. :) Tényleg megnyugodtam, úgy hogy köszi!
2012. szept. 27. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, hogy azt nem, hogy lentebb van, de azért gondolom ilyen metszeti ábrát már csak láttál...

Bocsi, csak nekem ez annyira fura, hogy a nők ennyire nincsenek tisztában a testükkel.

Csak mert ehhez hasonló kérdést legalább hetente egyet olvasok.

Azért nem árt, ha tudjuk, hogy mi hol van bennünk...

2012. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy mi hol van, de ennyire lent sose volt még, legalább is 12 éve menstruálok és egyszer nem tapintottam ilyet belül. Azért tapintottam már magamat belülről mikor nem menstruáltam és akkor nem ezt éreztem, mint most. Szóval nem arra gondoltam hogy a méhnyakam, hanem hogy valami rendellenes kinövés.
2012. szept. 27. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!