Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar 68 napja nem jott meg a...

Mar 68 napja nem jott meg a menszeszem a terhesseg kizarva! Orvoshoz nem szeretnek elmenni. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
16 eves vsgyok. Nyar ota alig ettem pekarut es nagyon sok vizet iszok azota. Esetleg hormonokkak kapcsolatos? Es azt hogy lehet vissza alitani???????????!! :o

2012. szept. 27. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Te helyedben én elmennék nőgyógyászhoz!
2012. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább mégis el kéne menned nőgyógyászhoz.
2012. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amiota kevesebbet eszek azota nincs menszeszem.de ujbol ekkezdtem rendesen enni igy szerintetek magatol nem tud vissza alni?? ? Mivel meg nem voltam nogyogyasznal ezert kerdem ; higy ikyenkor hogy vizdgal meg?
2012. szept. 27. 20:14
 4/11 anonim válasza:
eleve késni szokott? nem állt még be? nekem is volt hogy 2 hónapot késett.. én se mentem el, nincs bajom, de lehet el kéne. nem fog semmit csinálni amúgy, max lehet kenetet vesz, az meg semmi. fülpiszkával megbirizgál és kész:)
2012. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar 12 eves korom ota menstrualok vagyis 4 eve .de meg nem allt be rendesen .egyszer 24.napra masszor 35.napra jon meg de ilyen meg nem vokt es mar nagyon izgulok.
2012. szept. 27. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eszel és 2-3 hónap alatt sem áll helyre a menstruációd, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni. Senki nem szeret oda járni, de ha baj van, akkor muszáj.
2012. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 adel26 válasza:
nekem is nagyon renszertelen volt,szules utan megvaltozott,de szules utan olyan is volt hogy 3 honapig nem mensrualtam es terhes sem voltam.dokinal voltam es azt mondtak h hormonzavar es adott gyoyszert es attol megjott.szerintem menj orvoshoz.
2012. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még egy kicsit várok mert egy kicsit érzem h megfog jönni , de ha mostanába mégse jönne meg , mindenképp elmegyek dokihoz!
2012. szept. 28. 18:51
 9/11 anonim válasza:
16 évesen megesik, hogy nem jön meg esetleg félévig se! Csak ne lepődj meg, ha megjön, akkor lehet havonta többször, mert még be kell állnia. Mióta van menszeszed? (mert ha nemrég jött meg először, akkor évekig is húzhatja, mire megint)
2012. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mar 12 eves korom ota vagyis 4 eve menstrualok,de meg nem allt be.van mikor 20on valahanyadik van mikor 30valahanyadik; de volt hogy 45.napra jott meg,de ilyen meg nem volt.
2012. szept. 30. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!