Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Minden ott kezdődött, hogy elkezdett szúrni a hasam, és érdekes állagú/szagú volt a folyásom...azóta egyre jobban szúr és picit megdagadt az alhasam is...utána érdeklődtem és utána olvastam, nagy valószínűséggel petefészekcisztám van. Borzalmasan rettegek az orvostól, de tudom, hogy el kell mennem. Azért tettem fel igazából ezt a kérdést, mer szeretném ha valaki elkísérne, sokkal bátrabb lennék. Vannak barátaim.. de én azt szeretném, hogy olyan ember kísérne el aki már átélte ezt, és megnyugtatna. Kérlek ne nevessetek, és ne kövezzetek meg, de borzalmasan félek :(


Mire számítsak? Milyen egy ilyen vizsgálat?


Elveszettnek érzem magam..:(


18/L



2012. szept. 27. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz?

Amúgy azért azt nem hiszem, hogy 18 évesen még egy barátnőd sem volt nőgyógyásznál, engem biztos nem nyugtatna meg egy vadidegen ember, de hát mások vagyunk.

2012. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest
2012. szept. 27. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugi, már én is kiolvastam a neten, hogy petefészek cisztám van, közben meg csak sima petefészek gyulladás volt. valószínű, hogy neked sem kell egyből rosszra gondolni :) de amúgy az ilyen netes tünet rákeresés nagyon becsapós tud lenni. Általában mindig a legdurvábbat adja ki, ami nagyon ritkán igaz. Én pl voltam már terhes, mellrákos, petefészekcisztás, agydaganatos. persze egyik sem igaz.

na amúgy egy vizsgálat az semmi különlegesség, pár másodperc alatt kész. Utána meg is ultrahangozhatnak, akkor biztos megtalálnák a cisztát ha van, de mondom, ez a ritka eset.

2012. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Bevallom egy picit most megnyugtattál, köszönöm neked..:))


Holnap erőt veszek magamon, és orvos!

2012. szept. 27. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!