Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba mellett menstruáci...

Hüvelygomba mellett menstruációszerű görcsök?

Figyelt kérdés

Összefüggésben lehet a kettő? Vagy más okozhatja?

(2 hét múlva kéne megjöjjön csak.)

(A "menj orvoshoz" válaszokat spóroljuk meg, azon voltam, csak éppen nem tudtak fogadni...)



2012. szept. 28. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon remélem, hogy nincs összefüggésben. Mert ha a hüvelygomba miatt görcsölsz, akkor sajna betámadta a méhedet is.
2012. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs összefüggés, de az elsőnek is igaza lehet, ha már nagyon régóta nincs kezelve a gomba, mert halogattad, kínlódtál, nem mentél orvoshoz, stb.
2012. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 hete volt mandulagyulladásom, amire kaptam antibiotikumot, nagy valószínűséggel ettől lett, hét elején kezdődött... A görcsök ma voltak csak.
2012. szept. 28. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor a gomba az antibiotikum miatt jött tényleg, a görcs pedig az, hogy félidőben vagy
2012. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valszínű legyengül az imunrendszered, és ezért kaptad el a gombát.

1-es voltam.

2012. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

(Csak a görcsök miatt megijedtem, mert korábban csak fog.gátló alatt tapasztaltam ilyet, amit már jó ideje nem szedek...)

2012. szept. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!