Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 a TSH értékem, milyen...

35 a TSH értékem, milyen tünetek lehetnek ilyen érték mellett?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigyalulműködésem van, 33 éves vagyok, van már egy gyermekem. Szeretnék majd második babát is, de egyelőre nem, amíg ilyen magas a TSH. Nyilván nem is esnék teherbe. 5 éve járok már rendszeresen kontrollra, szedem a gyógszert, mégsem tudják beállítani az adagot. Az érdekelne, hogy milyen tünetek lehetnek ilyen magas TSH mellett. Utóbbi időben sokkal feszültebb vagyok, türelmetlenebb, lehet köze ehhez????
2012. szept. 5. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan nekem is ilyen tüneteim vannak/voltak, bár én már szedem a gyógyszert rendesen. De néha érzem, hogy kicsit kevesebbet kéne stresszelnem és akkor nem lennék ilyen.

Nekem 24 volt tavasszal, azóta 5,4 körülre beállították, majd decemberbe kell mennem kontroll vérvételre.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, idegrendszeri tüneteket is okozhat, általában depressziót, letargiát, fáradtságot, de amúgy rengeteg tüntet okozhat, tekintve, hogy a hormonrendszer feladata a fenntartás. Általános még a hízás, lassú anyagcsere, székrekedés, érzékenység hidegre, hideg végtagok, stb. okoz. Neten rengeteget olvasni erről, javaslom a hipofizis.hut nézd meg.
2012. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alulműködésnek a hízás a legnagyobb mellékhatása, lehet még alacsony vérnyomás is, álmatlanság.
2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Szerencsére nem hízok, vigyázok is magamra. A gond inkább a türelmetlenség, idegesség, hamar felhúzom magam...régen nem ilyen voltam. Nagyon zavar. A párom is csak hibáztat, szerinte csak ráfogom a p.mirigyalulműködésre...
2012. szept. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!