Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találok olyan videót ahol...

Hol találok olyan videót ahol végig követhetem a beöntés folyamatát? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem néztem bele, de szerintem ez nem az undorító videók közé tartozik. Remélem, nem tévedek.

2009. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belenéztem a videóba, és úgy láttam nemigen mutatják az "akciót", ezért gondoltam elmesélem, nekem hogy volt. Én nagyon féltem, de egyáltalán nem volt olyan vészes. Egy vékony, kb. egy centi átmérőjű gumicsövet dugtak fel (nem mélyre), miközben egy nőgyógyászati ágyon feküdtem. Aztán felemelték a cső másik végén lévő tölcsért, és abba töltöttek langyos vizet. Nem fájt egyáltalán, csak úgy éreztem, nagyon kell mennem vécére. Kb. 2 perc volt, aztán felálltam, átsétáltam a mosdóba, és kijött, aminek ki kellett. Az már kifejezetten jó érzés volt. :)
2009. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.enemasex.fw.hu oldalon van egy csomó
2010. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA mértékadó honlapról szeretnél információt nyerni e kérdés vonatkozásában, akkor:

[link]

2012. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!