Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a szappanos beöntés?

Nagyon rossz a szappanos beöntés?

Figyelt kérdés
tapasztalat valakinek?
2011. júl. 1. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
IGEN NAGYON ROSSZ.
2011. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos...
2011. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kibírható. Csak kellemetlen egy kicsit de ha esetleg kapnál ne félj tőle néha még kellemes is.
2011. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemes volt... Gorcsoltem meg aznap este is :(
2012. ápr. 21. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem is olyan nagyon, de tartózkodni kell a beöntés során a kemikáliáktól. Egyszerű szabály, csak olyat szabad beönteni és olyan hőmérsékletűt, amit megennénk, meginnánk. De még így is borzasztóan tud fájni, ha valaki pl. piros aranyat, vagy erős paprika bors oldatot nyomat be. Mellesleg ez a mazochisták szokták bebardexolni. Bardex, egy anális inzert, amit a végbélampullába fölhelyezés után fölfújnak befeszítve azt, és ezzel elzárják a végbéltartalom ürítésének útját.
2012. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinek igen és van akinek nem. Nekem kellemes szokott lenni, ezért rendszeresen szoktam adni magamnak.
2016. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs vele különösebb bajom. Néha görcsölök tőle, valóban, de teljesen kibírható. És legalább kiürít. Napokig szenvedni a szorulás miatt, sokkal rosszabb.
máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!