Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után is véres,...

Menstruáció után is véres, nyálkás majdnem átlátszó folyás? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Július 30-án múlt el a vérzésem és utána csak barna folyásom volt néha kevés sárga is és tegnap mikor fürödtem észre vettem majdnem átlácó,véres nyélkás vér.Mitől lehet?Sokat fáj a mellem és pedig már elmúlt a mensi akkor mért fájhat nagyon a melleim és enyhén görcsölni szokott az alhasamnál.Valaki járt már így?Mit tanácsoltok?Menjek orvoshoz?
2009. aug. 3. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet h még nemmúlt el teljesen a menzeszed.
2009. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhesség lehetősége fennáll? Lehet, hogy valami hormon probléma.
2009. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy terhes vagyok-e de vannak olyan tüneteim de attól félek,hogy csak a hormonzavar okozza.Tegnap megint volt enyhe vérzésem de olyan mintha vizes lett volna.Enyhén görcsöltem tegnap este akkor már nem volt vérzés csak fehér folyás.Petefészkeim is szoktak fájni nagyon.Lehet,hogy jobban járnék ha elmennék dokihoz nem?
2009. aug. 6. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp javasolnám hogy menj orvoshoz, mert ezzel nem érdemes játszani
2009. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!