Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás és véres vizelet?

Felfázás és véres vizelet?

Figyelt kérdés
Pár hete már fel vagyok fázva, hol elmúlik, hol újból előjön. Tegnap óta viszont jobban előjött. Csíp a vizeletem, meg véres is volt tegnap. Ma már nem volt véres. Lehet, hogy elmúlik magától vagy inkább menjek orvoshoz?
2012. okt. 1. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Urológiára kéne menned.
2012. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj mindenképpen orvoshoz, ő adni fog antibiotikumot (sajnos erre már valószínű ez fog kelleni) és mosakodáshoz használhatsz intim segítséget, mert az meggátolja a baktériumok és gombák szaporodását.
2012. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A héten felkeresem a háziorvosunkat, pár hete "kaptuk" meg őt, idáig még nem hallottam róla jót, de attól mindenféleképpen elmegyek. Még annyi kérdésem lenne, hogy nagyon hányingerem van, az is lehet a felfázás miatt?
2012. okt. 1. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy bújkál benned valamilyen más betegség is, mondjuk megfázás, vagy ilyesmi? Inkább attól lehetnél lázas. Amúgy szerintem ne háziorvoshoz menj, az sok mindent nem tud veled csinálni. Inkább nőgyógyászt vagy urológust keress fel.
2012. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!