Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnál is van ilyen, vagy...

Másnál is van ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valószinüleg hasi sérvem van. Àltalában emeléstöl alakul ki, de nekem valami más elméletem van rá.

Tudni kell, hogy még soha nem volt hüvelyi orgazmusom. Mindig új poziciókat próbálunk a barátommal, és végre megtaláltuk azt, ahol a legintenzibben érzem a jót. Gondolom ez a g-pont lehet...szóval mostanában ülve szeretkeztünk(én felül), és igy volt a legjobb. De ugyanakkor volt egy olyan fájdalmasabb érzés is párhuzamosan, gondoltam azért mert nagyon görcsösen akartam elmenni. Majd a szexet követö reggelen, mindig fájt az alhasam egész területe. De hogy van az, hogy amikor már végre szeretném a szexet, akkor kiderül hogy sérvet kapok töle??? Az orvosnak nem mertem ezt az elméletem elmondani, de majdnem 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy ettöl van. Várom a válaszokat, tanácsokat. Köszi


2009. aug. 4. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem ez nincs kapcsolatban ezzel. ha a pénisz kisit nagyobb, és mélyebben hatol beléd, akkor érezhetsz az alhasadnál fájdalmat, függetlenül mindenféle hasi sérvtől, meg betegségtől.

sztem nincs neked semmi bajod. a hasi sérvedet az orvos diagnosztizálta, vagy te?

2009. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy served van,mert az oriasi fajdalommal jar!Talan inkabb nagy volt az elvezet,es a hasizmod gorcsbe ugrik(nekem is volt mar ilyen),sajnos nem mindig jo a nagy elvezet "utohatasa".
2009. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hali! Köszi a válaszokat. Holnap megyek vele dokihoz, és kiderül hogy sérv e vagy sem. Nem volt orgazmusom, tehát nagy élvezet sem....jó volt abban a pózban, de nem mentem el...egyszerűen nem tudom hogy kell. :( És a görcsölést azt én is éreztem, de mindig, nem csak 1-2 alkalommal. Nem tudom mi lehet velem....:(
2009. aug. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!