Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom hogy most...

Honnan tudhatom hogy most csak felfáztam vagy esetleg olyan szerencsétlen vagyok hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés
16 év alatt soha nem történt még velem egyik se és nemtudom minek mi a tünete. Amit el tudok mondani:többet kell a mosdóba járnom és fáj is ott lent. Nagyon félek hogy mi ez. Kortársaktól eltekintve egyáltalán nem élek szexuális életet egy ideig még nem is szándékszom szóval még nőgyógyásznál se jártam és a gondolattól is frászt kapok. Mellesleg nagyon szégyellem is magamat és még anyunak se mertem szólni hogy mi bajom.
2011. okt. 13. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nah most, gombánál megváltozna a folyás mértéke, szaga, állaga(lehet túrós is), színe, kiütések és viszktés is felléphet, nem csak fájdalom.

Nem feltétlen kell jelentkeznie minden tünetnek.

Az oké, hogy ott lent fáj, de csak vizelésnél, vagy amúgy is? Mert nem mindegy.

2011. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az alapján inkább felfázás. a gomba tünetei a hüvelytáji égö, viszketö érzés, sürübb, darabos, esetleg sárgás netán zöldes folyás. Vegyél gyógyszertárba kamillát, fözd le és szürd a fürdövizedbe. vagy dm benblehetbkapni thetis fürdösót, az is szuper felfazasra
2011. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vizeléskor egyáltalán nem fáj, inkább az égő viszkető érzésre mondanám hogy jelen van,de az se teljesen mert nem viszket hanem kicsit fáj és ezt is csak akkor érzem ha mondjuk ülök.
2011. okt. 13. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Annál jobbat nem tehetsz, minthogy orvoshoz mész!
2011. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sofiak03 válasza:
Menj el orvoshoz inkább. Ne parázz be fölöslegesen, hidd el, nem olyan kellemetlen, mint gondolod!
2017. nov. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!