Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehet hogy megnöttek a...

Mitöl lehet hogy megnöttek a melleim?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és az utobbi idöben azt vettem észre hogy a melleim megnöttek. Terhes nem lehetek mivel szüz vagyok. Akkor mégis mitöl van ez? Még mindig fejlödésben lehet a szervezetem? A mellméretem kb. 16 éves korom óta ugyan akkora volt. Köszi szépen a válaszokat!
2009. aug. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet még egy fejlödési idöszak, 20 - 23 éves korig tarthat.
2009. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, más az életét adná azért, ha nőne a melle. Ez miatt ne izgulj, természetes folyamat:)
2009. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
A kérdésedre én nem tudok válaszolni, de írtad, hogy 21 éves vagy és szűz! Ezek szerint, Te az igazira vársz. Ezért én maximálisan tisztellek és becsüllek! Fiú vagyok!
2009. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó én meg téged becsüllek emiatt a kijelentés miatt :) sok a hülye csávó mostanában...:(
2009. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyobb mellek? Ezek rám utalnak:D

egyébként én is hallottam, h attól, hogy alkoholt vehetsz nem vagy felnőtt:D

2009. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!