Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Nőgyógyászati kérdésem van.60 éves elmúltam. A körzeti nőgyógyász megállapította, hogy méhsüllyedésem van, ezért ki kell azt venni. Hová forduljak a legmegfelelőbb orvosért? ,

aki figyelembe tudja venni, hogy korábban volt már egy urológiai Burch műtétem, tehát kicsit át van rendezve a belsőm.Tehát nem egy rutin méhkivétel lenne.

Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: méhkivétel, süllyedés, inkontinencia, nőgyógyász, urológia, Burch műtét

2012. okt. 3. 11:37  Privát üzenet  

A válaszok

Mindenképpen egyetemi klinikát választanék, ott ugyan soakn vannak, tehát kicsit személytelen az egész, de szakmailag profik.

Ajánlom Dr. Csatlós Évát a SOTE I-en, és Dr Bőze Tamást, ő ugyan már az Uzsokiban dolgozik, de előtte lehúzott 10 évet a SOTE-n, ráadásul menopauza és az azt követő időszak a szakterülete.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. okt. 3. 13:23 Privát üzenet
Ha még nem késő a válasz: [link]

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. jan. 24. 14:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon jó, megbízható nőgyógyász Budapesten? Góckutatás.
A nőgyógyász végre 3 kezelés után állítása szerint kigyógyított kb 2 hete erős hüvelygyulladásból. Még mondta is, h milyen kristálytiszta lett a folyásom. Most úgy érzem kezdke...
Sopronban, Szilveszter Péternél mennyibe kerül egy vizsgálat a magánpraxisában? Pénteken megyek hozzá és elfelejtettem megkérdezni. Köszönöm a segítséget előre is!
Stressz miatt késhet a menstruáció ennyit? Nektek mi volt az eddigi leghosszabb kimaradás?
Menstruáció alatt megvizsgálna a nőgyógyász?
Ha a nőgyógyász megállapította a terhességet akkor először a háziorvoshoz vagy a védőnőhőz kell menni és honnan tudom ki a védőnő?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!