Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen bakteriumok, virusok,...

Milyen bakteriumok, virusok, gombak, stb fertozhetik meg a huvelyt?

Figyelt kérdés
A szokasos std korokozokon kivul?

2012. okt. 3. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Ugye te sem gondoltad komolyan, hogy az összeset fel tudjuk sorolni neked? :)

Ha kíváncsi vagy rá, tudom javasolni, hogy jelentkezz orvosi egyetemre, utána pedig nőgyógyászatra szakosodj.

Nagyjából 12 év tanulás után fel fogod tudni sorolni a már ismertek közül a leggyakoribbakat. :)

2012. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából bármilyen, de normális esetben egészséges embernél ezek bár jelen vannak, nem fetrőzik meg az illetőt. Nyilván mindig találkozol több millió kórokozóval már csak akkor is, ha felhúzod a bugyid, hiszen semmi sem steril. Viszont csak akkor okoznak problémát, ha valami gond van az immunrendszereddel és védekezni ellene nem nagyon tudsz azon felül, hogy normális mértékben odafigyelsz a személyes higiéniádra.
2012. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

SziaKoszonom a valaszt!

Tudom,hogy nem tudok mindent kivedeni.

azert tettem fel a kerdest,mert evek ota allando huvelygyulladasom van.sokszor csinaltak mar tenyesztest,mindig e colit mutat ki,ami tobbszori antibiotkum kezelesre sem mulik.csinaltak mar std vizsgalatot is,egyszer gardnerella volt az eredmeny,de klion hatasara az negativ lett.

milyen korokozokat nem mutat ki a sima tenyesztes?

Mire lehetne kulon vizsgslatot csinaltatni?

2012. okt. 3. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:

hát kedves első válaszoló, azért elég lassan tanulna az aki 12 év alatt tanulná meg a feltett kérdésre a választ....


Értem én, hogy nem mérnöknek tanul az orvos, na de azért ennyire ne nézd le őket!!

2012. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de megkérdezhetem, hogy miért érdekel? Esetleg félsz a fertőzésektől?
2012. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szia!Azert kerdezem,mert mar evek ota tart a huvelygyulladasom,es felek,hogy van valamilyen masik korokozo is az e coli mellett,ami nem volt kivizsgalva.
2012. okt. 4. 11:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Most ez nagyon túlságosan is evidensen hangzik, de nem tejsavhiányod van? Az okozhatja azt, hogy mindig megfertőződsz/visszafertőződsz valamivel, és arra van teljesen egyszerű megoldás. Lehet, hogy semmi értelme nincs ezt leírnom, mert ez szokott az első lenni, amit vizsgálnak, de nem ismerem az orvosod, szóval ki tudja...

Szörnyű lehet egy évekig tartó hüvelygyulladás :(

2012. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám. A nőgyógyászom ajánlotta az Intim Segítséget, az meggátolta a gombák és baktériumok szaporodását és tejsavas hüvelykúppal együtt visszaállította a hüelyflórámat. Olvass utána, ha érdekel: intimapolas.hu
2012. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem azt kell keresned, hogy mi fertőzhet meg, hanem hogyan tudod kivédeni! Illetve hogyan kapod meg ezt kellene tudni, hogy kivédhesd az újabb fertőzést!
2012. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

e coli az egy tipikus bel bakterium Javaslom nezz utana a megfelelo intim hygenia szabalyainak.

a masik ketto baci nemi uton is terjed lehet partnered fertoz ujra vissza teged .A huvelyflorta erositeni kell tejsavval hygenia kuppal stb amit valaki ajanlott az is jo megoldas. ezen kivul ha egyszer panasz mentes vagy nemart az osszes bugyidat kukaba kuldeni mert attol is ujra fertozodhetsz foleg ha gyenge a huvelyflorad.

2012. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!