Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegi alapon pisilés inger? A...

Idegi alapon pisilés inger? A suliban minden szünetben el kell mennem pisilni és még így is néha úgy érzem az órán, hogy be fogok pisilni, viszont ha itthon vagyok simán kibírok akár fél napokat pisilés nélkül. Mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés

pedig nem igazán iszok napközben.

nem érzek különös kellemetlen érzést -az ingeren kívül- mint pl:csípős fájdalom..



2012. okt. 3. 18:59
 1/6 Molnar G. Reka ***** válasza:
42%

De csip mikor pisilsz???

Ha igen akkor gombás fertőzés!!-hány éves vagy?

2012. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csináltass egy vérképet. Bár ha csak a suliban van ez, akkor tényleg lehet ideig alapon.
2012. okt. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csíp..
2012. okt. 4. 21:00
 4/6 Lia1963 válasza:
100%
Csak a suliban? Otthon, buszon, utcan nem?Mitol stresszel ennyire az iskolaban? Probalj rajonni es megoldani, nem keszulsz fel rendesen az orakra? Cikiz valaki? Mi a baj?
2014. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
évekig volt ez nekem is... egyik napról a másikra véget ért. remélem, már nálad is!
2016. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is teljesen ugyanez volt nemrég. És még mindig előfordul néha. Ne félj, szerintem ez idegi alapon van. Én is nyugodt vagyok otthon és teljesen elfeledkezem róla. Ha stresszelek (mert sokat szoktam) akkor nekem is folyton hugyoznom kell. Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül :)
2016. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!